DEN NORSKE KLUBBEN COSTA BLANCA
Besøksadresse: Avenida de la Constitución 30, Alfas del Pi
Postadresse: Apartado Correos 34, 03580 Alfas del Pi
Tlf 965 888 186 (hverdager mellom 10.00 og 14.00) - epost: info@dnkcb.com
Den Norske Klubben er nå på Facebook! Klikk her
 
Aktivitetsgrupper og aktiviteter i Den Norske Klubben:
Grupper/Aktiviteter og Kontaktpersoner:
For ytterligere informasjon ta kontakt med gruppenes kontaktperson enten på telefon eller via e.post.

Bridgegruppen spiller i klubbens lokaler hver tirsdag og torsdag kl 18.00. Fremmøte kl. 17.30.

Cantamos øver på kirkesenteret i Albir, og starter øvelsene i september/oktober og avslutter sesongen i mars/april.  Koret ønsker å få nye medlemmer, og det er foretrekke at man oppholder seg i området mest mulig i denne perioden.

Petanca-gruppen møtes hver lørdag kl. 11.00 (10.45) i Parque Escandinavia, der man deles inn i lag. Sosialt samvær i den lokale kafeen etter spillet.

Fotballpub hver lørdag (evt søndag - se ukesmail for info) i Klubbkafeen.

Gåturer møtes ved Klubben onsdager kl. 10.00 for info om hvor turen går.

Hundeturer - se ukesmail for info om oppmøtested og tid.

CostaGolfen spiller på Las Rejas i Benidorm mandager kl. 12.00. Torsdager kl. 12.00 er det en gruppe som spiller på Puig Campana Golf i Finestrat. Se websiden for mer informasjon.
Aktivitetsgrupper med egne hjemmesider:
Bridge Jan G. Sagen jan.sagen@ktv.no +47 97 14 50 67
Cantamos Ingebjørg Jonassen ing-jona@hotmail.com +47 99 31 32 50
CostaGolfen Lars Mølsæter costagolfen@gmail.com +47 90 56 73 75
El Petanque Jon Fosterud jon.fosterud@gmail.com 627 240 094
Filmgruppen Ormen Lange Eli Farstad elifarstad@gmail.com 695 180 783
Filosofi Cecilie Krohn-Holm Vosschmidt ceciliekhv@gmail.com 617 664 143
Fotballpub Tore Langlete torelanglete@gmail.com 0047 91 86 90 37
Fotogruppen Ole Milde fotogruppen@dnkcb.com 0047 90 07 25 44
Gåturer Nils Uttersrud uttersrud@wipred.com 620 639 723
Helse og sosial Ny leder ønskes info@dnkcb.com  
Historiegruppen Kjell Wilhelm Ryberg ibsenispania@gmail.com 630 139 442
Hobbygruppen Mette Ragnhild Paulsen hobbygruppen@dnkcb.com 699 739 955
Hundeturer Svein Johansen svein@telefonica.net 0047 91 80 17 00
Kunstgruppen Margrit Aschim kunstgruppen93@gmail.com +47 90 89 04 84
Litteraturgruppen Håkon og Ingeborg Askeland haakonas@online.no +47 92 64 28 54
Quiz René Nielsen reneradmernielsen@gmail.com 634 377 170
VinoGastro Bjørg Kaspersen leder@vinogastro.com 693 788 683
Visens venner Anfinn Padøy anfinn.padoey@online.no 672 979 232